logo

Pracovna č. 217

V pátek začíná 7. vyučovací hodina ve 13.00 hodin a končí ve 13.45 hodin. Další vyučovací hodina začíná ve 13.55 hodin.

Všichni učni ze třídy 2. A jsou ve škole v sudých týdnech. V lichých týdnech mají odborný výcvik.

Rozvrh 2. A učební obor zedník – sudý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Odborné kreslení Odborné kreslení Matematika Český jazyk Občanská nauka Technologie Nauka o materiálech Nauka o materiálech
Úterý Český jazyk Chemie Anglický jazyk Výpočetní technika Výpočetní technika Matematika
Středa Odborné kreslení Technologie Technologie Český jazyk Anglický jazyk Technologie Nauka o materiálech Nauka o materiálech
Čtvrtek Chemie Anglický jazyk Anglický jazyk Český jazyk Občanská nauka Technologie Technologie
Pátek Tělesná výchova Tělesná výchova

Třídní učitelka: Mgr. Ilona Musilová

Další vyučující:

Ing. Hana Frančová

Ing. Jan Mayer

Marie Sládková

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Robert Kupka

Mgr. Karel Mencl

Bohuslav Kohout

Návrat k menu

Rozvrh 2. A učební obor truhlář – sudý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Odborné kreslení Odborné kreslení Matematika Český jazyk Občanská nauka Technologie Nauka o materiálech Nauka o materiálech
Úterý Český jazyk Chemie Anglický jazyk Výpočetní technika Výpočetní technika Matematika
Středa Odborné kreslení Odborné kreslení Technologie Český jazyk Anglický jazyk Technologie Technologie Technologie
Čtvrtek Chemie Anglický jazyk Anglický jazyk Český jazyk Občanská nauka Výrobní zařízení Výrobní zařízení
Pátek Tělesná výchova Tělesná výchova

Třídní učitelka: Mgr. Ilona Musilová

Další vyučující:

Mgr. Petr Rédl

Ing. Jan Mayer

Marie Sládková

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Robert Kupka

Mgr. Karel Mencl

Bohuslav Kohout

Návrat k menu

Rozvrh 2. A učební obor kominík – sudý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Technologie Technologie Matematika Český jazyk Občanská nauka Technologie Nauka o materiálech Nauka o materiálech
Úterý Český jazyk Chemie Anglický jazyk Výpočetní technika Výpočetní technika Matematika
Středa Technologie Technologie Technologie Český jazyk Anglický jazyk Stavební konstrukce
Čtvrtek Chemie Anglický jazyk Anglický jazyk Český jazyk Občanská nauka
Pátek Tělesná výchova Tělesná výchova Odborné kreslení Odborné kreslení Stavební konstrukce

Třídní učitelka: Mgr. Ilona Musilová

Další vyučující:

Jaromír Olič

Diana Staňková

Ing. Jan Mayer

Marie Sládková

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Robert Kupka

Mgr. Karel Mencl

Návrat k menu

©ISŠ Rakovník