logo

Pracovna č. 223

V pátek začíná 7. vyučovací hodina ve 13.00 hodin a končí ve 13.45 hodin. Další vyučovací hodina začíná ve 13.55 hodin.

Všichni učni ze třídy 2. A jsou ve škole v lichých týdnech. V sudých týdnech mají odborný výcvik.

Rozvrh 2. A učební obor zedník – lichý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Chemie Český jazyk Anglický jazyk Matematika Odborné kreslení Odborné kreslení Odborné kreslení
Úterý Anglický jazyk Český jazyk Výpočetní technika Technologie Technologie Technologie
Středa Chemie Český jazyk Občanská nauka Nauka o materiálech Nauka o materiálech Nauka o materiálech
Čtvrtek Matematika Český jazyk Výpočetní technika Občanská nauka Technologie Technologie Technologie
Pátek Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Anglický jazyk Anglický jazyk Nauka o materiálech

Třídní učitel: Mgr. Robert Kupka

Další vyučující:

Ing. Hana Frančová

Marie Sládková

Ing. Mgr. Jaroslav Krob

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Antonín Mrvík

Mgr. Karel Mencl

Bohuslav Kohout

Ing. Věra Robová

Návrat k menu

Rozvrh 2. A učební obor truhlář – lichý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Chemie Český jazyk Anglický jazyk Matematika Výrobní zařízení Výrobní zařízení Odborné kreslení
Úterý Anglický jazyk Český jazyk Výpočetní technika Odborné kreslení Nauka o materiálech Nauka o materiálech
Středa Chemie Český jazyk Občanská nauka Technologie Technologie Odborné kreslení
Čtvrtek Matematika Český jazyk Výpočetní technika Občanská nauka Technologie Technologie Technologie
Pátek Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Anglický jazyk Anglický jazyk Odborné kreslení

Třídní učitel: Mgr. Robert Kupka

Další vyučující:

Mgr. Petr Rédl

Marie Sládková

Ing. Mgr. Jaroslav Krob

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Antonín Mrvík

Mgr. Karel Mencl

Bohuslav Kohout

Ing. Věra Robová

Návrat k menu

Rozvrh 2. A učební obor kominík – lichý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Chemie Český jazyk Anglický jazyk Matematika Technologie Nauka o materiálech Nauka o materiálech
Úterý Anglický jazyk Český jazyk Výpočetní technika Technologie Odborné kreslení Odborné kreslení
Středa Chemie Český jazyk Občanská nauka Technologie Technologie Technologie
Čtvrtek Matematika Český jazyk Výpočetní technika Občanská nauka Stavební konstrukce Stavební konstrukce Technologie
Pátek Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Anglický jazyk Anglický jazyk Nauka o materiálech

Třídní učitel: Mgr. Robert Kupka

Další vyučující:

Ing. Josef Melč

Marie Sládková

Ing. Mgr. Jaroslav Krob

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Antonín Mrvík

Mgr. Karel Mencl

Ing. Věra Robová

Návrat k menu

©ISŠ Rakovník