logo

logo zřizovatele

budova Integrované střední školy
Zřizovatel:
Středočeský kraj
Právní forma:
Příspěvková organizace
Adresa školy:
Integrovaná střední škola Rakovník, příspěvková organizace
Lubenská 2309
26901 Rakovník
Telefon:
+420 313 513 653
Fax:
+420 313 515 336
Adresa elektronické pošty:
issrako@issrako.cz
Ředitel školy:
Mgr. Karel Mencl
IČO:
47019450
IZO
107 820 544
RED IZO:
600170250
Bankovní spojení:
Komerční banka Rakovník, číslo účtu 7939221/0100
Souřadnice GPS:
50° 5' 37.157" N, 13° 43' 29.047" E

Najdete nás:

Na úseku správy školy pracují:

Alice Suchánková, asistentka ředitele; pomůže vám získat potřebná potvrzení o studiu apod.
4. patro, číslo dveří 518
Adresa elektronické pošty:
Alice.Suchankova@issrako.cz
Taťána Pastorová, účetní
4. patro, číslo dveří 519
Adresa elektronické pošty:
Tatana.Pastorova@issrako.cz
Irena Virglerová, mzdová účetní
4. patro, číslo dveří 521
Adresa elektronické pošty:
Irena.Virglerova@issrako.cz

Provozní zaměstnanci školy:

Školník:
Jiří Hornof
Adresa elektronické pošty:
Jiri.Hornof@issrako.cz
Uklízečka:
Hana Černá
Adresa elektronické pošty:
Hana.Cerna@issrako.cz
Uklízečka:
Romana Ptáčková
Adresa elektronické pošty:
Romana.Ptackova@issrako.cz
Uklízečka:
Věra Svobodová
Adresa elektronické pošty:
Vera.Svobodova@issrako.cz
Recepční a uklízečka:
Petra Andělová
Adresa elektronické pošty:
Petra.Andelova@issrako.cz

Návrat k menu

©ISŠ Rakovník