logo
Stolní tenis Atletika

Okresní turnaj družstev ve stolním tenisu

Ve čtvrtek 12. října jsme se tradičně účastnili týmového turnaje družstev ve stolním tenisu, které pro středoškoláky pořádala MOA Rakovník spolu s DDM Rakovník v Jandačově sále sokolovny.

Do turnaje jsme nevstupovali s velkými ambicemi, přece jen je stolní tenis na naší škole na okraji zájmu a ani v hodinách TV na něj nezbývá příliš prostoru. Přesto se mu rekreačně věnuje na škole a v Domově mládeže několik žáků. Pro udržení kondice a navázání kamarádství je to ideální sport.

Soutěže dívek se účastnila tři družstva a neměli jsme příliš šancí, i když se naše zástupkyně Šárka Krejčová a Nikola Baštecká snažily. Skončily třetí, ale se soupeřkami držely krok. Zde si můžete prohlédnout výsledky dívek.

Chlapci neobstáli proti profesionálním ligovým hráčům v dresech GZWR a SPŠ Rakovník. Velmi dobře odehráli utkání s MOA Rakovník a ve vyrovnaném duelu přehráli tým SLŠ Křivoklát. Chlapecký tým měl obsazení: Martin Macháček, Radim Hrabovský, Roman Červený a Michal Netušil. Zde si můžete prohlédnout výsledky chlapců.

Všem zúčastněným děkuji za reprezentaci školy a za sportovní aktivitu.

Mgr. Robert Kupka

Několik fotografií z Okresního turnaje ve stolním tenisu:

miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu miniatura obrázku z Okresního turnaje ve stolním tenisu

Návrat k menu

Okresní kolo Atletického středoškolského poháru

Naše škola se podílí na zajišťování jednotlivých disciplín pořadatelsky, ale také soutěžíme. Výsledky si můžete prohlédnout na webu Českého atletického svazu. Věříme, že dostaneme od účastníků článek o této akci.

Několik fotografií z Okresního kola Středočeského atletického poháru:

miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru miniatura obrázku z Okresního kola Středoškolského atletického poháru

Návrat k menu

©ISŠ Rakovník