logo

Pracovna č. 223

V pátek začíná 7. vyučovací hodina ve 13.00 hodin a končí ve 13.45 hodin. Další vyučovací hodina začíná ve 13.55 hodin.

Všichni učni ze třídy 1. A jsou ve škole v lichých týdnech. V sudých týdnech mají odborný výcvik.

Rozvrh 1. A učební obor zedník – lichý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Odborné kreslení Odborné kreslení Technologie Český jazyk Český jazyk Ekologie Nauka o materiálech Nauka o materiálech
Úterý Matematika Technologie Technologie Fyzika Fyzika Občanská nauka Angl. jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk
Středa Český jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk Matematika Matematika Občanská nauka Ekologie Fyzika
Čtvrtek Odborné kreslení Odborné kreslení Matematika Český jazyk Fyzika Stavební stroje Nauka o materiálech Nauka o materiálech
Pátek Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Stavební stroje Technologie

Třídní učitel: Mgr. Robert Kupka

Další vyučující:

Ing. Hana Frančová

Mgr. Ilona Musilová

Mgr. Antonín Mrvík

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Karel Mencl

Ing. Věra Robová

Ing. Mgr. Jaroslav Krob

Bohuslav Kohout

Ing. Jan Mayer

Marie Sládková

Návrat k menu

Rozvrh 1. A učební obor truhlář – lichý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Odborné kreslení Odborné kreslení Nauka o materiálech Český jazyk Český jazyk Ekologie
Úterý Matematika Technologie Technologie Fyzika Fyzika Občanská nauka Angl. jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk
Středa Český jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk Matematika Matematika Občanská nauka Ekologie Fyzika
Čtvrtek Odborné kreslení Odborné kreslení Matematika Český jazyk Fyzika Nauka o materiálech
Pátek Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Nauka o materiálech Nauka o materiálech Technologie Technologie Výrobní zařízení Výrobní zařízení

Třídní učitel: Mgr. Robert Kupka

Další vyučující:

Ing. Hana Frančová

Mgr. Ilona Musilová

Mgr. Antonín Mrvík

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Karel Mencl

Ing. Věra Robová

Ing. Mgr. Jaroslav Krob

Bohuslav Kohout

Ing. Jan Mayer

Marie Sládková

Návrat k menu

Rozvrh 1. A učební obor kominík – lichý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Odborné kreslení Odborné kreslení Nauka o materiálech Český jazyk Český jazyk Ekologie Technologie Technologie
Úterý Matematika Technologie Technologie Fyzika Fyzika Občanská nauka Angl. jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk
Středa Český jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk Angl. jazyk Angl. jazykk Matematika Matematika Občanská nauka Ekologie Fyzika
Čtvrtek Odborné kreslení Odborné kreslení Matematika Český jazyk Fyzika Nauka o materiálech
Pátek Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Nauka o materiálech Nauka o materiálech

Třídní učitel: Mgr. Robert Kupka

Další vyučující:

Ing. Hana Frančová

Mgr. Ilona Musilová

Mgr. Antonín Mrvík

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Karel Mencl

Ing. Věra Robová

Ing. Mgr. Jaroslav Krob

Ing. Jan Mayer

Jaromír Olič

Marie Sládková

Návrat k menu

©ISŠ Rakovník