logo

Vedení školy a učitelé ve školním roce 2020/2021:

Mgr. Karel Mencl, ředitel školy
4. patro, číslo dveří 519
Adresa elektronické pošty:
issrako@issrako.cz, Karel.Mencl@issrako.cz
PhDr. Marie Cafourková, zástupkyně ředitele pro teoretické vyučování, statutární zástupkyně ředitele
1. patro, číslo dveří 210
Adresa elektronické pošty:
Marie.Cafourkova@issrako.cz

Učitelé všeobecných předmětů, odborných předmětů a odborného výcviku:

Mgr. Milena Cermanová, učitelka všeobecných předmětů
2. patro, číslo dveří 307
Adresa elektronické pošty:
Milena.Cermanova@issrako.cz
Ing. Hana Frančová, učitelka odborných předmětů
1. patro, číslo dveří 214
Adresa elektronické pošty:
Hana.Francova@issrako.cz
Emil Hanych, učitel odborného výcviku oboru zedník
2. patro, číslo dveří 323
Adresa elektronické pošty:
Emil.Hanych@issrako.cz
RNDr. Milena Knappová, učitelka všeobecných předmětů, třídní učitelka 1. CR
1. patro, číslo dveří 213
Adresa elektronické pošty:
Milena.Knappova@issrako.cz
Další aktivity:
Vytvořila a spravuje webové stránky školy, administrace MS Teams, koordinátorka projektů programu Erasmus+.
Bohumil Kohout, učitel odborného výcviku oboru truhlář, učitel odborných předmětů
2. patro, číslo dveří 323
Adresa elektronické pošty:
Bohumil.Kohout@issrako.cz
Mgr. Dita Koutníková, učitelka odborných předmětů, třídní učitelka 2. N
3. patro, číslo dveří 431
Adresa elektronické pošty:
Dita.Koutnikova@issrako.cz
Další aktivity:
Koordinátorka ŠVP.
Mgr. et Ing. Jaroslav Krob, učitel všeobecných předmětů, třídní učitel 1. N
3. patro, číslo dveří 400
Adresa elektronické pošty:
Jaroslav.Krob@issrako.cz
Mgr. Robert Kupka, učitel všeobecných předmětů, třídní učitel 3. A
1. patro, číslo dveří 250
Adresa elektronické pošty:
Robert.Kupka@issrako.cz
Další aktivity:
Metodik a preventista sociálně patologických jevů. Vede Školní sportovní klub. Aktualizuje obsah informačního panelu ve vestibulu školy.
Ing. Jan Mayer, učitel všeobecných předmětů a odborných předmětů
3. patro, číslo dveří 400
Adresa elektronické pošty:
Jan.Mayer@issrako.cz
Ing. Josef Melč, učitel odborných předmětů
1. patro, číslo dveří 214
Adresa elektronické pošty:
Josef.Melc@issrako.cz
Mgr. Antonín Mrvík, učitel všeobecných předmětů
1. patro, číslo dveří 213
Adresa elektronické pošty:
Antonin.Mrvik@issrako.cz
Mgr. Ilona Musilová, učitelka všeobecných předmětů, třídní učitelka 2. A
3. patro, číslo dveří 431
Adresa elektronické pošty:
Ilona.Musilova@issrako.cz
Další aktivity:
Zajišťuje PR školy.
Bc. Ilona Novotná, učitelka odborných předmětů, třídní učitelka 2. B
2. patro, číslo dveří 304
Adresa elektronické pošty:
Ilona.Novotna@issrako.cz
Jaromír Olič, učitel odborných předmětů a odborného výcviku oboru kominík
1. patro, číslo dveří 214
Adresa elektronické pošty:
Jaromir.Olic@issrako.cz
Ing. Astrida Peruthová, učitelka odborných předmětů, třídní učitelka 2. CR
3. patro, číslo dveří 431
Adresa elektronické pošty:
Astrida.Peruthova@issrako.cz
Další aktivity:
Koordinátorka ICT, administrace MS Teams.
Mgr. Romana Polcarová, učitelka odborného výcviku obor kuchař, kuchařka, číšník, servírka
2. patro, číslo dveří 318
Adresa elektronické pošty:
Romana.Polcarova@issrako.cz
Mgr. Petr Rédl, učitel odborných předmětů a odborného výcviku oboru truhlář
1. patro, číslo dveří 250
Adresa elektronické pošty:
Petr.Redl@issrako.cz
Ing. Věra Robová, učitelka odborných předmětů, třídní učitelka 1. B
1. patro, číslo dveří 226
Adresa elektronické pošty:
Vera.Robova@issrako.cz
Další aktivity:
Koordinátorka EVVO.
Mgr. Miroslava Růžičková, učitelka odborných předmětů, třídní učitelka 3. B
2. patro, číslo dveří 304
Adresa elektronické pošty:
Miroslava.Ruzickova@issrako.cz
Další aktivity:
Výchovná poradkyně, více v záložce Výchovné poradenství.
Jana Růžičková, učitelka odborného výcviku oboru kuchař, kuchařka, číšník, servírka
2. patro, číslo dveří 318
Adresa elektronické pošty:
Jana.Ruzickova@issrako.cz
Marie Sládková, učitelka všeobecných předmětů, třídní učitelka 1. A
1. patro, číslo dveří 206
Adresa elektronické pošty:
Marie.Sladkova@issrako.cz
Helena Sobotková, učitelka odborného výcviku oboru kuchař, kuchařka, číšník, servírka
2. patro, číslo dveří 318
Adresa elektronické pošty:
Helena.Sobotkova@issrako.cz
Ing. Jana Somolová učitelka odborných předmětů, třídní učitelka 3. CR
2. patro, číslo dveří 307
Adresa elektronické pošty:
Jana.Somolova@issrako.cz
Jiří Toužimský, učitel odborného výcviku oboru truhlář
2. patro, číslo dveří 328
Adresa elektronické pošty:
Jiri.Touzimsky@issrako.cz
Mgr. Gabriela Vyskočilová, učitelka všeobecných předmětů, třídní učitelka 4. CR
1. patro, číslo dveří 206
Adresa elektronické pošty:
Gabriela.Vyskocilova@issrako.cz
Natalia Zdobinska, učitelka všeobecných předmětů
1. patro, číslo dveří 226
Adresa elektronické pošty:
Natalia.Zdobinska@issrako.cz

mail

Návrat k menu

©ISŠ Rakovník