logo

Pracovna č. 223

V pátek začíná 7. vyučovací hodina ve 13.00 hodin a končí ve 13.45 hodin. Další vyučovací hodina začíná ve 13.55 hodin.

Všichni učni ze třídy 3. A jsou ve škole v sudých týdnech. V lichých týdnech mají odborný výcvik.

Rozvrh 3. A učební obor zedník – sudý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Český jazyk Matematika Občanská nauka Ekonomika Ekonomika Výpočetní technika Anglický jazyk
Úterý Výpočetní technika Odborné kreslení Odborné kreslení Český jazyk Anglický jazyk Technologie Technologie Technologie
Středa Anglický jazyk Anglický jazyk Český jazyk Ekonomika Ekonomika Matematika Výpočetní technika Výpočetní technika
Čtvrtek Technologie Technologie Český jazyk Občanská nauka Technologie
Pátek Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Přestavby budov Přestavby budov Přestavby budov

Třídní učitelka: Mgr. Ilona Musilová

Další vyučující:

Ing. Hana Frančová

Ilona Novotná

Marie Sládková

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Robert Kupka

Mgr. Karel Mencl

Ing. Jan Mayer

Návrat k menu

Rozvrh 3. A učební obor truhlář – sudý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Český jazyk Matematika Občanská nauka Ekonomika Ekonomika Výpočetní technika Anglický jazyk
Úterý Výpočetní technika Odborné kreslení Odborné kreslení Český jazyk Anglický jazyk Nauka o materiálech Nauka o materiálech Technologie
Středa Anglický jazyk Anglický jazyk Český jazyk Ekonomika Ekonomika Matematika Výpočetní technika Výpočetní technika
Čtvrtek Technologie Technologie Český jazyk Občanská nauka Technologie
Pátek Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Technologie Technologie Technologie

Třídní učitelka: Mgr. Ilona Musilová

Další vyučující:

Mgr. Petr Rédl

Ilona Novotná

Marie Sládková

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Robert Kupka

Mgr. Karel Mencl

Ing. Jan Mayer

Návrat k menu

Rozvrh 3. A učební obor kominík – sudý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Český jazyk Matematika Občanská nauka Ekonomika Ekonomika Výpočetní technika Anglický jazyk
Úterý Výpočetní technika Technologie Technologie Český jazyk Anglický jazyk Nauka o materiálech Stavební konstrukce Stavební konstrukce
Středa Anglický jazyk Anglický jazyk Český jazyk Ekonomika Ekonomika Matematika Výpočetní technika Výpočetní technika
Čtvrtek Technologie Technologie Český jazyk Občanská nauka Nauka o materiálech
Pátek Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova Těl. výchova

Třídní učitelka: Mgr. Ilona Musilová

Další vyučující:

Ing. Josef Melč

Ilona Novotná

Marie Sládková

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Robert Kupka

Mgr. Karel Mencl

Ing. Jan Mayer

Návrat k menu

©ISŠ Rakovník