logo

2022/2023

Pracovna č. 217

V pátek začíná 7. vyučovací hodina ve 13.00 hodin a končí ve 13.45 hodin. Další vyučovací hodina začíná ve 13.55 hodin.

Všichni učni ze třídy 3. A jsou ve škole v sudých týdnech. V lichých týdnech mají odborný výcvik.

3A nezletilý žák žádost o uvolnění z vyučování

3A zletilý žák žádost o uvolnění z vyučování

Rozvrh 3. A učební obor zedník – sudý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Anglický jazyk Výpočetní technika Výpočetní technika Český jazyk a literatura Anglický jazyk Matematika Občanská nauka Ekonomika
Úterý Technologie Technologie Technologie Občanská nauka Anglický jazyk Matematika Ekonomika Ekonomika
Středa Výpočetní technika Výpočetní technika Anglický jazyk Český jazyk a literatura Český jazyk a literatura Ekonomika Matematika
Čtvrtek Technologie Technologie Matematika Technologie Český jazyk a literatura Odborné kreslení Odborné kreslení
Pátek Tělesná výchova Tělesná výchova Přestavby budov Přestavby budov Přestavby budov

Třídní učitel: Ing. Josef Melč

Další vyučující:

Ing. Hana Frančová

Ing. Věra Robová

Ing. Jan Mayer

Mgr. Robert Kupka

Mgr. Karel Mencl

Bc. Natalia Zdobinska

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Ludmila Chytalová

Návrat k menu

Rozvrh 3. A učební obor truhlář – sudý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Anglický jazyk Výpočetní technika Výpočetní technika Český jazyk a literatura Anglický jazyk Matematika Občanská nauka Ekonomika
Úterý Technologie Technologie Technologie Občanská nauka Anglický jazyk Matematika Ekonomika Ekonomika
Středa Výpočetní technika Výpočetní technika Anglický jazyk Český jazyk a literatura Český jazyk a literatura Ekonomika Matematika
Čtvrtek Technologie Technologie Matematika Technologie Český jazyk a literatura Odborné kreslení Odborné kreslení
Pátek Tělesná výchova Tělesná výchova Materiály Materiály Technologie

Třídní učitel: Ing. Josef Melč

Další vyučující:

Mgr. Petr Rédl

Ing. Věra Robová

Ing. Jan Mayer

Mgr. Robert Kupka

Mgr. Karel Mencl

Bc. Natalia Zdobinska

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Ludmila Chytalová

Návrat k menu

Rozvrh 3. A učební obor kominík – sudý týden
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Den od 8.00 do 8.45 od 8.55 do 9.40 od 10.00 do 10.45 od 10.55 do 11.40 od 11.45 do 12.30 od 12.30 do 13.15 od 13.15 do 14.00 od 14.10 do 14.55 od 15.00 do 15.45
Pondělí Anglický jazyk Výpočetní technika Výpočetní technika Český jazyk a literatura Anglický jazyk Matematika Občanská nauka Ekonomika
Úterý Technologie Technologie Technologie Občanská nauka Anglický jazyk Matematika Ekonomika Ekonomika
Středa Výpočetní technika Výpočetní technika Anglický jazyk Český jazyk a literatura Český jazyk a literatura Ekonomika Matematika
Čtvrtek Technologie Materiály Matematika Materiály Český jazyk a literatura
Pátek Tělesná výchova Tělesná výchova Stavební konstrukce Stavební konstrukce Materiály

Třídní učitel: Ing. Josef Melč

Další vyučující:

Ing. Věra Robová

Ing. Jan Mayer

Mgr. Robert Kupka

Mgr. Karel Mencl

Bc. Natalia Zdobinska

Mgr. Miroslava Růžičková

Mgr. Ludmila Chytalová

Návrat k menu

©ISŠ Rakovník